tp-link-mc112cs-netwerk-media-converter-1000-mbit-s-1550-nm-zwart-1.jpg
    • tp-link-mc112cs-netwerk-media-converter-1000-mbit-s-1550-nm-zwart-1.jpg
    • tp-link-mc112cs-netwerk-media-converter-1000-mbit-s-1550-nm-zwart-2.jpg
    • tp-link-mc112cs-netwerk-media-converter-1000-mbit-s-1550-nm-zwart-3.jpg

    TP-LINK MC112CS netwerk media converter 1000 Mbit/s 1550 nm Zwart

    MC112CS V1
    TP-LINK MC112CS, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s, SC, Bedraad
    € 0,00
    Inclusief BTW
    Aantal
    Niet op voorraad

    Heel normaal toch? Wij bieden op ons gehele assortiment 2 jaar garantie zonder extra kosten. Defect artikel? Geen gedoe, één mailtje en het is geregeld!

    Keuze uit alle populaire en minder populaire merken. Wij zetten een stapje extra en doen onze uiterste best te leveren naar verwachting.

    Achter de schermen werkt een team van echte liefhebbers van IT & Hardware. Wij hebben kennis over alles in ons assortiment en delen deze kennis graag met jou!

     Stel direct je vraag


    Omschrijving
    De MC112CS is een media converter ontworpen om 100BASE-FX glasvezel om te zetten naar 100Base-TX koper media of vice versa. Door de toepassing van de WDM technologie is er slechts de helft van de glasvezelkabel nodig om data te zenden en te ontvangen, dit spaart u de helft van de kabelkosten uit. Ontworpen volgens IEEE 802.3u 10/100Base-TX en 100Base-FX standaarden, is de MC112CS bedoeld om te worden gebruikt met de enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC112CS ondersteunt lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 1310nm voor zendende data en op 1550nm voor de ontvangende data. Dus het apparaat aan de andere kant dat met de MC112CS samenwerkt, moet werken op 1550nm voor de zendende data en op 1310 voor de ontvangende data. TP-LINK´s media converter MC111CS kan bijvoorbeeld samenwerken met de MC112CS.

    Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig), Auto MDI/MDI-X voor TX poort, Auto negotiation van duplex mode.
    Specificaties
    TP-LINK
    MC112CS V1

    Datasheet

    Auto MDI/MDI-X
    Ja
    Intern
    Nee
    Connectiviteitstechnologie
    Bedraad
    Netwerkstandaard
    IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
    Maximaal bereik
    20000 m
    Golflengte
    1550 nm
    Vermogensverbruik (max)
    2,41 W
    Fibre channel-poorten
    1
    Vezel-optische connector
    SC
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    0 - 40 °C
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
    1000 Mbit/s
    LED-indicatoren
    Stroom, Snelheid
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
    1000 Mbit/s
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
    1
    Ethernet interface type
    Gigabit Ethernet
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 70 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    10 - 90 procent
    Breedte
    94,5 mm
    Luchtvochtigheid bij opslag
    5 - 90 procent
    Diepte
    73 mm
    Certificering
    FCC, CE
    Hoogte
    27 mm
    Kleur van het product
    Zwart
    Duurzaamheidscertificaten
    RoHS
    Breedte verpakking
    204 mm
    Diepte verpakking
    165 mm
    Hoogte verpakking
    65 mm
    Gewicht verpakking
    360 g
    8 andere producten in dezelfde categorie: